Komunální volby

Re: Komunální volby

Příspěvekod Šťovík » čtv 09. říj 2014 22:14:48

Pro Hermionu:
Neexistuje racionální důvod pro to, aby obec sponzorovala jakýkoliv spolek. Pokud někdo založí spolek, tak snad proto, že má určitý počet lidí stejný zájem a uskutečňují ho ve spolku. Je to jejich zájem a obec s tím nemůže mít nic společného,v opačném případě je to v podstatě forma korupce a odporná praxe, převzatá od bolševiků, kteří naopak zakládali všelijaké organizace aby snáze mohli ovlivňovat své ovečky a řídit je!!! Vám nevadí, že obec sponzoruje spolky, ale ta obec je sponzoruje z vaších daní! Je to ze strany obce neoprávněné nakládání s prostředky. Všude ve slušných společnostech, jsou spolky podporovány soukromými subjekty a žádná státní nebo jiná veřejná organizace si nedovolí vynaložit sebemenší částku na takové účely. Za dvacet pět let se občané ještě nezbavili socialistického způsobu myšlení! Za druhé: kde je nějaká hrdost lidí, když natahují ruce po cizích penězích, ohýbají své plastické hřbety a z vlastní vůle se zavazují? Jak si můžou sami sebe vážit? Čest je dnes v nejlepším případě neznámý pojem a u většiny lidí vyvolává, díky exkrementálním komunistům odpor: Jen těžko by se dnes hledal příklad většího pokrytectví než komunistického - Čest práci! Co se týká komunistů v "Obci pro každého", tak buďte bez pochybností, že v případě nastolení socialistických pořádků, by se předháněli, kdo bude v KSČ dřív. Už jsem tady o tom psal - není jen komunista ten, kdo vlastní členskou legitimaci, komunistu dělá jeho kolektivistické smýšlení. Tak se rozhlédněte po Libici a začne se Vám chtít zvracet. Hodně také napovídají Libické výsledky ve volbách do celonárodních zastupitelstev, to už je na mrtvici!

Pro pana Juna:

Z toho padání na hubu, by měli mít obavy všichni! Hlavním zdrojem frustrace v tomto národě a vlastně v celém světě je a to aniž by si to lidé uvědomovali - útěk od mravních principů a norem. Zatím to lidem vyhovuje, ale jak dlouho ještě?
Šťovík
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 06. říj 2014 12:43:19

Re: Komunální volby

Příspěvekod PetrJun » sob 11. říj 2014 16:48:01

Takže, máme po volbách.....


pro p. Šťovíka
k mravním hodnotám...
I na těchto volbách se projevuje směřování společnosti. Jednotlivé skupiny se vzájemně vůči sobě vymezují. Je to velmi snadné. Zažil jsem to na vlastní kůži, když jeden člověk v Libici v hospodě o mně řekl: "Toho Juna nám tady byl čert dlužnej. " Necítím vůči tomu člověku nenávist. Jen je mi to líto. Jelikož se jednalo o čelního představitele sportovní skupiny v Libici, tak mě to velmi zaskočilo. Myslel jsem si, že fauly jsou nedovolené-a to i taktické-, že by se mělo hrát fair play. Ten člověk se mnou nikdy nemluvil a jen hodnotil. Jenže. Ono se toho v hospodě nakecá. Proč o tom píši? Mám pocit, že nálady v naší společnosti jsou více než fašisuzují. Nejde totiž jen o nenávist rasovou, ale o nenávist vůči jiným, třeba názorovým, skupinám. Na složitější problémy se poskytnou jednoduchá řešení a lidé se začínají ohlížet po silných vůdcích, kteří mi dají jistotu profitu . A nemusí být zrovna finanční.
PetrJun
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 01. lis 2012 10:41:50

Re: Komunální volby

Příspěvekod sýček » pon 13. říj 2014 4:52:09

Cha cha... by se tady dohadujete o mravních hodnotách? Zatím je v lidech zapuštěnej kořen strachu z možnýho neznáma.. Slovům a slibům se tady nevěří , soudruzi. Starostovci slavili na Barovicích. Doufám jen, že jim nenaléval ještě ze svých zásob pan M. Nový zastupitel. protože by mohli opravdu oslepnout. Do teď se tak jen tvářili. :D
sýček
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 18. říj 2012 17:14:37

Re: Komunální volby

Příspěvekod kolčava » stř 22. říj 2014 5:10:04

Byla jsem tam. Neoslepli. Zásoby došly. Ale jak říká klasik: " V alejích bylo na..." Fuj kčemu jse se to snížila. Ach, jo.
Pro pana Šťovíka. S finacováním sdružení podle Vás bych souhlasila. Ale!!! Nevadí Vám ale, že si obec pro každého, chacha, vaří předvolební guláš nepřetržitě celé 4 roky z Jejich sdružení má kulturně školskou komisi, už ten název evokuje doby socialismu, která hospodaří s určitými penězi. Jenže když se účastním těchto akcí, tak se mi nějak nechce věřit, že by s tímto příspěvkem mohli vyjít. Navrhovala bych ještě pro kulturní a školskou komisi vyúčtování po každé akci. Osobně si myslím, že by tyto aktivity měli dělat občané a ne obec. To už tady za socíku bylo. Dochází tak k potlačování občanského proudu. Nevím jestli záměrně. Možná ale i jo. Lidi bez vlastních aktivit se nenutí moc přemýšlet, následně pak o sobě rozhodovat. Jak mám hlasovat? Jsem tak trochu bezradná.Tak to rozhodni za mě. Radši se do ničeho nebudu nemíchat, na sebe neupozorňovat. Aspoň do teď mi to tak dobře funguovalo
kolčava
 
Příspěvky: 66
Registrován: úte 23. říj 2012 13:39:45

Re: Komunální volby

Příspěvekod Čochtan » stř 22. říj 2014 8:37:55

Potlačování občanského proudu. Žádný průser! Horší by bylo potlačování proudu elektrického. To, pokud by byl potlačen až vytlačen by způsobilo, že by lidu obecnému shnilo prase a akční kuřata v mrazáku. To by byla teprve kalamita. ne nějaký občanský proud. To jsou stejně spíš bludné proudy!
Čochtan
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 20. led 2013 10:07:11

Re: Komunální volby

Příspěvekod kolčava » čtv 23. říj 2014 20:16:27

Tak to se opravdu nedivím, že jsou ti proudi z tvé pod-vodnické duše protivní. Takhle dobře zaprďánkovanej rybniček, to je věc. Trochu se divim, že píšeš o elekrickým proudu. Ten s vodou nejde moc dohromady. V určitém případě může dojít k reakci a štěpení na vodík a kyslík. A pak ? Exploze!!! Ale to je obehraná písnička. Nevím jak bych ti to vysvětlila. Kdyby nebylo štiky v rybníku, tak by se ten kapr v tom blátě líně válel až by snad zkameněl. Mám jen obavy, aby prostředí ve vsi nezkamenělo na dalších, třeba, 40let soudruhu.
kolčava
 
Příspěvky: 66
Registrován: úte 23. říj 2012 13:39:45

Re: Komunální volby

Příspěvekod Čochtan » ned 26. říj 2014 20:50:45

Co může vědět taková malinka kolčava o ryybníčkua o životě vůbec? Zrovna nedávno jsem viděl, jak taková malá mouratá kočička kolčavu zamordovala a u jednoho domku pyšně na prahu složila. Být takovou kolčavou, dával bych si majzla a zbytečně neprovokoval! :-)
Čochtan
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 20. led 2013 10:07:11

Re: Komunální volby

Příspěvekod kolčava » pon 27. říj 2014 14:57:48

-- Vědom si své síly nevidíš někdy detaily. To znamená, že nemusíš být silnější, být vyšší nebo mít více hlasů na prohlasování čehokoli, přesto můžeš mít pravdu. Ty do svého rybníčku také nikoho nepustíš. Pokud pustíš, tak už ho zase nevypustíš ven. ;) Možná tak za 3 dny, kdy mu něco podstatného chybí. Ale to trvá pouze do té doby, dokud Ti někdo rybník nevypustí. Ono totiž, vašnosto, by se rybník měl občas vypustit, aby se mohlo vybrat bahýnko, někde jsem to viděla i vápnit... no a když se odbahní a vyčistí, tak se zase napustí... Jenže podle výsledku voleb teď asi nikdo nebude chtít ten rybník čistit. Asi lidem v Libici nevadí, že je často zakalený a není vidět na dno. Nějak těm lidem méně a méně rozumím. :?:
kolčava
 
Příspěvky: 66
Registrován: úte 23. říj 2012 13:39:45

Re: Komunální volby

Příspěvekod Čochtan » úte 28. říj 2014 8:42:23

Ovšem. Drobné šelmičce poněkud chybí klasické vzdělání. nechybělo-li by, věděla by Kolčava, že vodník Čochtan má domovské právo na Zlaté stoce, okres Třeboň! A jestli někdo vypustí nějaký bahňák, to je jedno. Zlatou stoku nevysuší! To by nadělalo na Třeoňsku hroznou paseku!
A co se libického smrdutého "rybníčku" týká, ten se opravdu nevyčistí. Lid obecný si to nežádá, protože lid a nejen libický, je vůl a zapomíná!
Čochtan
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 20. led 2013 10:07:11

Re: Komunální volby

Příspěvekod kolčava » čtv 06. lis 2014 5:21:58

No jo, to jsem opraVdu nedomyslela. Tak si říkám po těchto volbách, že i ta zmiňovaná "ZLATÁ STOKA" snad zahrnuje i Libici n D :idea:
kolčava
 
Příspěvky: 66
Registrován: úte 23. říj 2012 13:39:45

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron