Výlet pana Broučka do minulého volebního období.?

Výlet pana Broučka do minulého volebního období.?

Příspěvekod kolčava » stř 05. lis 2014 17:51:47

Teď v pátek bude ustavující schůze zastupitelstva. Jsem zvědava, jak se starosta vypořádá s -,víte s kým, ne?. Na mě také líčil želízka. Slyšela jsem, že v prvním volebním období byl V.V. zlatej, že se všemi se bavil, byla to radost s ním spolupracovat. Ve druhém období prý přitvrdil, se všemi se bavil, ale výslednicí byl vždy jeho pohled na věc. Tak trochu prý despota. Prý. Nevím. Kdo s ním souhlasil, tak to měl dobré. Prý je pomstychtivej. No nevím. To se možn á v pátek ukáže.V letošním roce byly pouze dvě kandidátky, kde možní vlivní z nestarostovské party to, pro mne z nepochopitelných důvodů, zabalili. Myslím, že půjde hodně do tuhého, protože se může chovat v Libici jako Putin na Krymu. Má většinu. Pokud se to povede., tak Libicí protečou v tomto období velké peníze. Kdo zná všechny potoky a potůčky těchto tokůa odtoků? Té jedné pětiny si opravddu všímat nemusí. Docela hezky se domluvili například v Chotěboři, kde se dala šance snad všem, kromě komunistů. Jsem zvědavá, myslím si, že nahlédnu na páteční schůzi. Řekla bych, že v Libici nezávislí komunisté této cestě moc možností nedají
kolčava

Re: Výlet pana Broučka do minulého volebního období.?

Příspěvekod sýček » pát 07. lis 2014 12:28:03

Já se mu nedivím. Nepustil bych je vůbec k ničemu šťoury. Fin.audit z kraje to vše hodnotil tak, že úřad je v pořádku.
sýček

Příspěvekod kolčava » pát 28. lis 2014 11:16:57

Při jednom výběrovém řízení budoucí vítězná firma obtelefonovávala nespřátelené firmy, že on ten projekt vymyslel, že on ty peníze sehnal a že by bylo spravedlivé, aby tudíž zvítězil on. Řekl toho samozřejmě následně i více. Bavili se také trochu o reklamě a jejím využití. Jak je vidět i výběrové řízení lze hezky obejít. A vybírající o tom nemusí ani vědět. No těžko uvěřit, že?
kolčava

Příspěvekod sýček » ned 30. lis 2014 18:50:17

No počkej. Ty snad myslíš, že někdo dostal za reklamní bilbord pro vítěznou firmu-on nebo jeho blízký příbuzný- jako zaplaceno? Nějak se mi tomu nechce věřit. Ale když nad tím přemejšlím, je to do dobře vymyšleno. Reklama se nafotí, oni pošlou peníze, které jsou zdaněné a "regulerně vydělané". Padá na mě depka.Ale nevím, jak ses k takové informaci dostala. Ti co ty peníze platili to neřeknou a Ti kteří to inkasovali to také neřeknou, leda v opilosti. Tak nevím, nevím.
sýček

Příspěvekod Alenka » pon 01. pro 2014 19:34:06

Starej, když přišel z hospody tak říkal je to haux ... haux... No nevěděla jsem, co to znamená, tak jsem si to na netu našla že je to falešná zavádějící informace. Není toto haux? Trochu to tím zavání. Bylo by možná ale zajímavé porovnat další výsledky výběrových řízení, mterá proběhlav obci i mikroregionu. Jako např. bezdrátový rozhlas,traktorbagr. dětské hřiště atd. Pokud tam bude někde shoda, je to už podezřelé. Kreativita českého člověka a politika s dealerem je obrovská.
Alenka

Příspěvekod Alenka » pon 01. pro 2014 19:35:55

sori - je to hoax
Alenka

Příspěvekod kolčava » pát 05. pro 2014 7:14:00

Pro strýce sýce. ;) informace mám z jednoho školení dealerů a jejich "neformálního" večerního srazu v občerstvovacím zařízení . Průkazné nic není. Nic méně metody jsou více než sofistikované. Ukazatelem by mohlo být bránění k přístupu veřejných informací. Totiž, o co se dá běžně žádat, by podle mě, mělo být na internetových stránkách obce. Ale u nás se musí o vše žádat. To zabere čas, chce to mít i kus odvahy, protože se tím dostáváš do podezření. Tak ty mi nevěříš?! Uvidíš! To by se Ti nemuselo vyplatit! To budeš litovat! Mám známé a ty ti sýci zatopí! Co takhle začít se zveřejněním všech smluv/ostatně je toto zveřejněvání se v dohledné době stane povinností / Jdu do politiky s tím, že přicházím i o své soukromí, že chci, aby bylo mé jednání a rozhodování co nejčistší nejprůhlednější. Např. Kdo má povinnost majetkového přiznání ze zákona, ať je veřejné atd. Pak by tyto spekulace neprobíhali. Jenže nevím, jestli dealer jen machroval, jak se mu to podařilo upéct? Nebo je to pravda. Nevím. Ale pak si každý vybere to, co mu vyhovuje. Co plodí nedůvěra? Oprávněná nedůvěra plodí nenávist . Neoprávněná lítost. Tak co myslíš? Je v naší obci více nenávisti nebo lítosti? Každej ať si na to odpoví sám.Jen by mě zajímalo, jak by s i odpověděla naše vládnoucí garnitura. :?
kolčava

Příspěvekod PetrJun » pát 05. pro 2014 17:44:45

Přátelé vymýšlíte vymyšlené
Co takhle něco od Komenského

Schopnost ovládat člověka, vládce všeho, je tedy umění nad všechna ostatní, a to i tehdy, když jde pouze o sebevládu, a vládě nad jinými, kdož s námi sdílejí lidskou vyjímečnost, ani nemluvě. Cílem lidské společnosti je obecný pokoj a bezpečnost a blaho lidu má být nejvyšším zákonem. Kterékoli republiky či království. Proto musí být zastaveno všechno, cokoli může nějakým způsobem lidskou společnost znepokojovat, zaplétat a obtěžovat nebo trhat svazky obecného a soukromého bezpečí. Každý stav ať se vrátí ke svým úkolům, aby se nemátly obory působnosti. Každý konej svou práci mlčky, ale účinně. Správa pravdy a spravedlnosti ať se děje zákony, nikoli zbraní. Na soudních dvorech a na shromážděních ať není dovoleno, aby vládla lest a moc, nýbrž právo. Nic nemůže vládnout, pokud samo není zvládnuto, a nemůže vládnout dobře, pokud to nedělá podle určitých pravidel, a nemůže vládnout trvale, pokud tato pravidla nejsou neměnná. A proto se mnohým říším vede zle. Ti kdo vládnou jiným, neumějí ovládat ani sebe. Nevládnou podle pevných pravidel a překrucují podle libosti a , jak sami říkají, podle potřeby okamžiku. Vždyť my Evropané jsme přece roztříštěni nekonečným množstvím filozofických, politických a náboženských názorů, přičemž je kterákoli strana přesvědčena , že oni stojí za pravdou, zatímco ostatní ji opustily. Domnívali se tedy kdo, že má, nebo má-li opravdu, něco Světla, Řádu a Pravdy, ten nechť se oddá tiché vnitřní radosti, chválí Boha a nechť se zdrží závisti. Tedy ty, Hospodine, Bože náš, dej nám srdce veselé, abychom sloužili k slávě tvé, kde každý může. Tváť je velebnost i moc i sláva i vítězství.

J. A. Komenský úryvek z Orbis Pictus/ Svět v obrazech/

nar.28. 3 1592 jihovýchodní Morava – 15. 11 1670 Amsterodam
PetrJun

Příspěvekod sýček » ned 07. pro 2014 19:56:50

když to ta pročítám, tak kudy z toho ven? Je mi z toho smutno.
sýček

Příspěvekod Alenka » pon 08. pro 2014 6:32:14

Starej říkal, že by tyto "spekulace" vyřešilo zveřejnění majetkového přiznání všech lidí na obci, kterých se to ze zákona týká. Musí podávat-měli by vyplnit tiskopis majetkového přiznání.A to každý rok. O kdo je tam déle, tak i zpětně. A bude po této diskuzi a spekulaci. trochu se vedení obce divím, že to nedělají, když mají čisté svědomí. Je otázka, kdo do tohoto dobrovolně půjde :|
Alenka

Další

Zpět na Cokoliv