Komunální volby

Re: Komunální volby

Příspěvekod sýček » pát 07. lis 2014 5:38:14

Milá koločavo, ty jsi toho ve svém životě nedomyslela asi více, jako každý z nás. Zlatá Libická Stoka nelze vypustit.To říká Čochtan. Je to trochu více depresivní představa. Jen jsem ještě myslel na to, proč lidé ze sdružení, které pravidelně kandidovalo nevstoupili na toto "kolbiště". čeká se asi velký průšvih. Když zhodnocuji kandidáty, kteří budou mít vliv na rozhodování, tak je to silná zájmová skupina. Záleží,čí zájem potom převládne. Dnes se ukáže, jací jsou starostovci demokrati-ustavujícií schůze.nebo jestli nastupují další dráhu totálu. Konec konců lidi na to maj. Být demokratem na takovéto vesnici bývá často nejsprostší nadávkou. Hovory z VidLán zde nepohoršují. :o
sýček

Příspěvekod kolčava » sob 08. lis 2014 11:56:59

Včera večer, kdy jsem vylezla z ustavující schůze ZM ven, jsem slyšela zpívat písničku. Ale nějak se nerýmovala. Běží liška k Táboru, nese pytel s kukuřicí. Nerozuměla jsem tomu. Proč ji tedy zpívali?
kolčava

Příspěvekod Čochtan » sob 08. lis 2014 20:58:26

Tak! Sejčci a demokrati, to je na vsi nejhorší holota! Sejček proto, že houkáním přivolává smrt (apropó - co to zkusit pod starostovým oknem? :-) ) a demokrat proto, že by chtěl budovat nějakou demokratůru a přitom, jaksi mimochodem, rozbourat všechno to, co na vsi už od padesátých let krásně funguje. Jestli pak by se ti sejci a demokrati neměli přidat do seznamu škodné s povoleným odstřelem celý rok?
Čochtan

Příspěvekod sýček » ned 09. lis 2014 11:37:04

Sýček není škodná zvěř. Jeho největším úlovkem je hraboš. Sýček je chráněný .. chacha. Podle zákona! To předesílám, protože v Libici si ze zákona moc nedělaj. Oni by někteří mohli Tvé navádění vzít doopravdy a vzít mne jako škodnou. Představte si, viděl jsem sýčka, jak strhnul koloucha. Kdo to tvrdil? Říkali to na zastupitelstvu. No, máme tam většinu, tak to asi bude pravda.
sýček

Předchozí

Zpět na Cokoliv