Voby do Evropského parlamentu

Voby do Evropského parlamentu

Příspěvekod Budelíp » čtv 22. kvě 2014 20:39:27

Dnes jsem procházel lístky. Jsem fakt mimo. Nic jsem nevybral. Poradíte?
Budelíp

Re: Voby do Evropského parlamentu

Příspěvekod sýček » sob 24. kvě 2014 5:05:54

Servus, již jsem Tě dlouho na diskuzi neviděl. Mám typ koho nevolit. Nezávidím Ti, ještě že nemám volební právo. Volby- taková racionální záležitost končí často iracionálně.. Platí to na všech úrovních... V každém sdpolečenství se totiž najde nějaký ten " Berlusconi"...
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/s ... dacova.htm
sýček

Příspěvekod Čochtan » ned 25. kvě 2014 14:01:19

Sýčku, ptáku neblahý! Jeětě že nemáš volební právo. Protože kdo Hájka cituje, nedobře činí! Že je ale Babiš pěkná svině je zřejmé i bez Hájka.
Čochtan

Příspěvekod sýček » stř 28. kvě 2014 14:45:47

Je mi to jedno... nevěděl jsem, že je to odkaz od pana Hájka. Nic méně... jak říkal starý Honoré de Balzac, že za každým velkým majetkem je zločin. Někdo by mohl namítnout, že ze mě mluví závist. Většínou toto namítají ti, kteří tento zločin již spáchali nebo se k němu chystají. Je velmi zarážející, že často politici pří vstupu do politiky mají holé zadky. Po jednom volebním období dávají na odiv majetek v nemovitostech... Nic méně Babiš to má jinak. Ten do, poltiky šel již řádně zaopatřen. Ale vzhledem k dotacím do zemědělství je i malému děcku, natož sýci, jasné, jsou dotacemi pro Babiše. Volební slogan tohto pána- naši zemědělci by si zasloužili více- v překladu znamená, že pan Babiš by si zasloužil více. Protože zvýší-lí se dotace zemědělství, tak logicky se zvýší i vstupy do zemědělství, které ovládá pan Babiš. Normálně to na mě působí jako zletgalizovaná zlodějina.
sýček

Zpět na Cokoliv