církevní restituce

církevní restituce

Příspěvekod sýček » čtv 21. lis 2013 17:42:12

tak co?
sýček

Re: církevní restituce

Příspěvekod Čochtan » ned 24. lis 2013 1:32:11

Nasrat , velebnosti! Říká ta oranžová soldateska....
Čochtan

Příspěvekod sýček » pon 16. pro 2013 19:46:45

Hele, Čochtíku, jsem pták noční a nemám v tom jasno. Nas.. jako nic nedat nebo nas... jako naštvat.... Hele všiml sis, že se opět v programu ZM opakuje refren odměna starostovi, odměna starostovi,odměna starostovi, odměna starostovi,[i]/nutno 4krát-za každý rok ve volebním období/[/i] za jeho práci a volební období, volební období a jen starostovi http://www.youtube.com/watch?v=XBAOynpBZI8 v této písni chybí text. Evidentně si textař nevěděl rady, tak tam asi ten svůj nápad pošlu. No a třeba se to bude líbit a pak bude píseň celá a dolonalá. Co myslíš? Pokud ovšem myslíš.
sýček

Příspěvekod Čochtan » sob 21. pro 2013 19:03:48

Ptáku noční nespokojený, váš soudruh starosta se stará tak obětavě o blaho obce, že si zcela jistě odměnu zaslouží. Jsem starý vodník a leccos pamatuji. Myslím tedy, že váš soudru starosta, nebojím se to říci, stará se obětavě, jako staršina... Pokud tedy pamatuji dobře, jak to kdysi na vojenské základní službě chodilo. Znal jsem nejednoho staršinu, starali se jak starostové. Co na tom, že hlavně o blaho své. To je přece základ! A odlesk jejich spokojenosti dopadl pak i na mužstvo... Není on pojem starosta dokonce od pojmu staršina odvozen? :-)
Čochtan

Příspěvekod sýček » sob 21. pro 2013 19:12:28

Jak to víš? Tys snad věštec. Zdůvodnění bylo takové, že se stará o čističku odpadních vod.
sýček

Příspěvekod Čochtan » sob 21. pro 2013 19:17:30

Ach tak. Starosta se stará o čističku v obci. Chápu-li to dobře, stará se o ni nejlépe ze všech,má-li za to odměny. Jsem tvor možná naivní. Copak to obnáší, taková starost o čističku. Běžný cho zajisté pohlídají obecní zaměstnanci . Na obci jsou, čas mají,v tom problém nebude. Tak to se musí stršina, tedy pardon, soudruh starosta starat o to materiálno. Aby čistička mohla běžet. Tedy nasral nejvíce materiálu z obce, aby čistička nestrádala nedostatkem. Je to tak? Pak si tedy odměnu právem zaslouží, neb musí být z čeho srát. A bez peněz, se jak známo, tenko sere. To by čističce nestačilo! :-)
Čochtan

Příspěvekod sýček » sob 21. pro 2013 19:27:16

No je to jinak. Zaměstnance tam nepustí. Nevím proč. Jsem zvědav jestli se bude kupovat ještě jeden traktor, aby mohl dělat např.i zimní údržbu. No je to jeho věc. Ale je to velmi legrační, že se argumentuje činností, na kterou by mohl poslat kteréhokoli zaměstnance a nesouvisí to s prací starosty. S prací starosty souvisí psaní projektů na dotace. Ale to je snad samosebou. To jejjako kdyby zaměstanec kanceláře úřadu obce dostal premie za dobré zametání před prahem tohoto úřadu nebo vaření kafe...
sýček

Příspěvekod Čochtan » sob 21. pro 2013 19:33:58

Zase špatný přístup, ptáku jeden nerozumný. Nemůže pustit zaměstnance na čističku. Mohli by zpronevěřit cenný materiál a použít ho k mrvení vlastní zahrádky. Vypěstované zelné hlávky by pak byly tak podobné starostenské hlavě, že to je naprosto, ale naprosto nepřípustné!
Čochtan

Zpět na Cokoliv