adventní koncert

adventní koncert

Příspěvekod Alenka » ned 09. pro 2012 7:31:15

Ahoj, byla jsem včera večer na koncertě. Celkem se vydařil. Měla jsem z toho dobrý pocit. Jen škoda, že ministrině kultury a školství s ministerským předsedou se nezúčastnili. Řekla bych, že jim toto není moc po chuti. Ale asi jsem si naivně myslela, že jsou ministryní školství a ministerským předsedou všech obyvatel v Libici. Ale asi ne....Kronikář také nebyl... tak nevím o čem bude psát.... asi nic
Alenka

Re: adventní koncert

Příspěvekod kolčava » ned 09. pro 2012 11:01:49

Ajo,

tak se tím netrap. Hlavní je, že se Ti koncert líbil. Že zúčastnění něco pěkného zažili..... a o to by asi mělo jít..... nechtěj předvádět své dovednosti a přehled, ale zkus být i tak trochu nevidillná a přitom být nepostradatelnou součástí celku, kde je dobré spolubytí....Takže rada pro přežití... smysluplně si to užij načerpej z toho něco pro sebe, pro svůj život, který je jedinečný..... hezké svátky.. Ať se Ti daří pečení cukroví...
kolčava

Příspěvekod sýček » pon 10. pro 2012 8:11:20

Překvapil mě "Orignální" 50ti % libický kvartet. :lol:Třeba se pro zpívání příště dá přemluvit více lidí z Libice a okolí. Je to jako v obci pouze o spolupráci mezi jednotlivými lidmi. Bez dokazování si svého vlivu a bez zabejčilosti svého pohledu na svět... zase budu trochu sejčkovat. Doufám, že se nám pro to neztratila ještě citlivost....
sýček

Příspěvekod andrea » pon 10. pro 2012 11:11:21

Dobrý den,
jsem ráda,že se koncert vydařil a přišlo i hodně libických obyvatel.Ministerský předseda se nemohl zúčastnit z důvodu školení a ministryně školství má doma 3 děti a neměla hlídání.Aby to někdo špatně nepochopil,že cizích akcí se neúčastníme.
Všem přeji hezké svátky a méně negativního myšlení
andrea

Příspěvekod sýček » pon 10. pro 2012 11:55:14

Ono o negativní myšlení snad ani nejde, ale vnímám, že toto občanské sdružení je bráno negativně ze strany většinového uskupení, protože není nijak podporováno a jejich zastupitelé se na jejich akcích snad ani neobjevili. Samořejmě je to škoda obou stran. Nehovoří spolu...Při hlasování o finanční podpoře se nikdo z vládnoucího sdružení nepřidal a nepodpořil. Přesto si pořád myslím, že dobré fungování těchto akcí je na dobrovolnosti lidí a jejich spolupráci. Tam patří i podpora. Protože to co chci pro sebe, musí platit i pro druhého. To je jeden ze základních kamenů dobrého spolubytí... A o to hlavně asi toto občanské sdružení stojí. Chápu Vás plně, že rodina je přednější. Snad se podaří "prošlápnout" cestu k vzájemněší podpoře a i snad důvěře. Protože kolčavin příspěvek mi mluví z duše-být platnou, třeba i neviditelnou částí celku.... a to je snad dobrý cíl. Ne?
Přeji Vám radostné a hlavně pokojné vánoce... Váš strýc Sýc

P.S. Vzpomněl jsem si na jednu písničku od Jaroslava Hutky, kde jeden verš zní "Na světě je krásně, když se díváš z vršku.." Je to vždy asi velké umění se vcítit do druhého člověka a pokusit se podívat na svět z druhé strany.... přeji vše dobré.
sýček

Příspěvekod Hermiona » pon 10. pro 2012 12:17:35

Velmi vydařený koncert - třeba se z něj stane každoroční tradice :P . Bohužel já 50% libickému kvartetu procenta nezvednu, neb zpívat neumím :roll: , ale jinak výborný nápad.
Hermiona

Příspěvekod kolčava » pon 10. pro 2012 21:01:42

Jo, připomněllo mi to povídku Cesta na Severní pól. Jára Cimrman navŕhl cestu na Severní pól. Všichni byli nápadem nadšeni, ale skoro každý se převážně z rodinných důvodů omluvil. Zůstali jsme jen mi 4 svobodní mládenci rodinné důvody nemaje.....
kolčava

Zpět na Cokoliv