volby

Re: volby

Příspěvekod PetrJun » čtv 21. úno 2013 7:49:12

Shrňme to: Miloš Zeman je nyní soudem potvrzený lhář. Ale protože jej méně jak 500tis. lidí volilo právě proto, že lži považovali za pravdu, byl jako lhář zvolen většinou vědomě. Pěkné se to vybarvuje.
PetrJun

Příspěvekod sýček » úte 26. úno 2013 16:42:57

UPOZORNĚNÍ!!!!
Vyhledávání v archivních pomůckách UPOZORNĚNÍ: Ve vyhledávači jsou pouze tyto údaje - jméno, příjmení, datum narození -, které nevedou k úplné identifikaci osoby. Údaje, které by identifikaci mohly učinit zcela spolehlivou, byly znečitelněny. Vzhledem k uvedenému může docházet k situacím, že na základě zveřejněných údajů (jméno, příjmení, datum narození) bude při shodě těchto údajů ztotožněna i osoba, která jako spolupracovník bývalou Státní bezpečností evidována nebyla. Za tyto situace Archiv odpovědnost nenese.
Krycí jméno: MAN
Příjmení (název): Zeman
Jméno: Miloš
Datum narození 28. 09. 1944

http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
sýček

Příspěvekod Hermiona » stř 27. úno 2013 14:02:13

Nevím, pořád se nemohu zbavit dojmu, že je to jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet :? .
Hermiona

Příspěvekod sýček » stř 27. úno 2013 15:25:26

Samozřejmě ten můj předcházející příspěvek nemá moc vypovídací hodnotu. Ale! Nemůžeš se tvářit pořád celoživotně neutrálně... K dobru je potřeba přitakat. Špatnosti je potřeba se otočit zády....nepřipojit se. Jinak nikdy se nic nezmění..... Ono se to musí asi hlavně změnit v nás... Jinak nerozpoznáš, co má ještě nějaký smysl.... Ve svém životě a to asi platí i na politiku, jsme rezignovali na obecné otázky, co je slušné, mravné a co již ne. Zabýváme se pouze ekonomickými otázkami.. jde pouze výhodnost jednotlivých vztahů-kšeftů? On ten náš český průšvih je opravdu v první řadě mravní.... a jedeme v tom všichni, bez rozdílu. Nějak nám přestává vadit lhaní, manipulování s veřejnými informacemi, s veřejnými zakázkami...... Dnešní naše společnost je z celé doby své existence nejbohatší. Přesto lidé jsou nespokojení se svým stavem, s obecným děním a to hodně. Nikdy to nebylo tak negativně nabuzené jako teď... Velmi se kritizuje korupce a rozkrádání.... Jenže, pokud nám vadí jen toto a nevadí třeba veřejné lhaní, jak to probíhalo v prezidentské volbě, tak mi připadne, že nám tyto jednotlivé situace vadí jen potud, pokud se toho sám nemohu zúčastnit. Zákonitě se toho rozebírání republiky nemůžeme zúčastnit všichni. Ale pokud jsem toho totiž účasten, a tam patří i korupce a rozkrádání, tak k tomu jaksi nemáme co říci... Špatnost nám musí vadit generálně... Pokud budeme jen selektovat a tvářit se neutrálně, tak to opravdu nemá moc smysl... :roll:
sýček

Příspěvekod sýček » stř 27. úno 2013 15:32:37

Ještě jedna věc. Na každém kandidátovi se vždy něco najde. Ale např. mě děsí, jakými bývalými aparátčíky a lidmi s pochybnou minulostí se pan prezident Zeman obklopoje. Kdo se pohybuje v jeho okolí. Jak je ale "opravdu" nadstranický.... Ale asi to vadí jenom mně...
sýček

Příspěvekod Čochtan » stř 27. úno 2013 20:31:02

Zlatá slova, Sýčku: Špatnosti je potřeba se otočit zády....nepřipojit se. A dodal bych ještě - před tou otočkou hodit dlažebkou! :-)
Čochtan

Příspěvekod sýček » čtv 28. úno 2013 12:17:15

Něco ve vybroušeném stylu Heleny Fibingerové?
sýček

Příspěvekod Čochtan » čtv 28. úno 2013 19:27:13

Vždycky se říkalo, že nejchytřejší ptáci jsou havranovití. Tobě to ale sýčku dneska taky docela pálí. Ano, něco ve stylu Fibingerové. Ale spíše s důrazem na přesnost, než na vzdálenost. :-)
Čochtan

Příspěvekod sýček » pát 01. bře 2013 7:28:05

Ta přesnost je samořejmě podstatná, jaká je vzdálenost cíle.. Kruhová výseč u hodu koulí se také se vzdáleností rozšiřuje, ale jakou to odělá paseku ... Na krátkou vzdálenost je hod, se stylem Helenky Fibingerové, tak efektivní....
sýček

Příspěvekod Čochtan » sob 02. bře 2013 20:32:34

Jiří Dědeček
Na odchodnou

Když vidím Klause a
sbor koryfejů
jde na mě nausea
někdy i bleju
Čochtan

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv