Zasedání zastupitelstva

Re: Zasedání zastupitelstva

Příspěvekod kolčava » pát 21. pro 2012 17:49:59

Vánoční přání............... a na závěr ... bohatého "ježíška" chachá. No, nesmíte to brát tak doslova...To se jen tak povídá...
kolčava

Příspěvekod sýček » pát 21. pro 2012 18:16:34

Je to už dlouho, tak asi se zapomenulo. Narodil se v Betlémě, ve chlévě a byl /co se týče peněz/ chudej. Jeho bohatství spočívá v něčem jiným.
sýček

Příspěvekod průzkumník » sob 22. pro 2012 9:02:25

Počkat, starosta a místostostarosta a starosta jsou bráchové?
průzkumník

Příspěvekod průzkumník » sob 22. pro 2012 9:47:29

Jsem z toho odměňování a příbuzenského propojení tak vedle, že jsem napsal , že máme dva starosty. To nevadí . Máme samořejmě jednoho, ale ten pracuje za dva... nejméně! Aspoň to tak jeho brácha z Chloumku říkal.
průzkumník

Příspěvekod sýček » sob 22. pro 2012 11:16:37

Překvapilo mě, že osoba, která kandidoval za Vaše sdružení, hlasovala pro odměnu. Jojo každé sdružení má svého Bílka nebo Klepetkovou...
sýček

Příspěvekod kolčava » sob 22. pro 2012 21:16:49

Hele Andrejko, nevím jak si s tím mám poradit, psala jsi , že přeješ méně negativního myšlení. V borech hučelo a po lukách to šumělo,a lov se mi moc nedařil a byla sem z toho nasratá ze dvou důvodů. Měla jsem hlad a co sem ještě musila vyslechnout. Poslouchej, při jednom výběrovém řízení vLBND se ten, kdo vypracoval projekt na dotaci, ten sám člověk napsal změnový list... obtelofonovával nespřátelené firmy a domlouval cenu výběrového řízení, protože by bylo fér, aby on toto výběrové řízení vyhrál, protože on napsal projekt, on napsal změnový list, on ty peníze získal a říkal toho daleko víc, ale to jsou informace pouze z borů, které hučely a z luk, které šuměly-tudíž z doslechů, ale lekla jsem se. Poplašilo to všechnu zvěř .
kolčava

Příspěvekod sýček » čtv 27. pro 2012 8:00:08

V diskuzi padlo, že je na mimořádnou odměnu, konec konců, nárok. S tímhle moc se souhlasit nedá. Na co má obecně starosta asi, našel jsem to v jedné imternetové diskuzi, nárok je to, že po ukončení 1. volebního období má nárok na 1+4 měsíční odměny. Pokud se volební období řetězí, tak by mohl dostat, po ukončení svého mandátu, maximálně+5 měsíčních odměn. Takže ten strach, že za svou práci není nebo nebude odměněn, je lichý. Někdo může namítnout, že je to odstupné, ale pokud máte pracovní smlouvu na dobu určitou, což asi volební období je na dobu určitou, tak na odchodné nárok zaměstnanec nemá. Ale toto je jiný případ. V případě starosty je na odchodné nárok, pokud se této odměny starosta nezřekne. I toto zákon umožňuje. Pokud zapneš kalkulačku a budeš předpokládat, že st. je ve funkci pouze 1volební období, nechá-li se pravidelně každý rok odměnit, tak obdrží, kromě pravidelných odměn, navíc 8 mimořádných odměn. Pokud statrosta pokračuje další volební období, a bude stejně každý rok mimořádně odměňován, tak za dvě volební období dostává navíc 13 mimořádných odměn. Dále- bez komentáře
sýček

Příspěvekod Alenka » pát 28. pro 2012 19:52:32

kolčava píše:Hele Andrejko, nevím jak si s tím mám poradit, psala jsi , že přeješ méně negativního myšlení. V borech hučelo a po lukách to šumělo,a lov se mi moc nedařil a byla sem z toho nasratá ze dvou důvodů. Měla jsem hlad a co sem ještě musila vyslechnout. Poslouchej, při jednom výběrovém řízení vLBND se ten, kdo vypracoval projekt na dotaci, ten sám člověk napsal změnový list... obtelofonovával nespřátelené firmy a domlouval cenu výběrového řízení, protože by bylo fér, aby on toto výběrové řízení vyhrál, protože on napsal projekt, on napsal změnový list, on ty peníze získal a říkal toho daleko víc, ale to jsou informace pouze z borů, které hučely a z luk, které šuměly-tudíž z doslechů, ale lekla jsem se. Poplašilo to všechnu zvěř .

Jsi tajemná jako hrad v Karpatech....
Alenka

Příspěvekod kolčava » stř 02. led 2013 13:13:09

Každej podraz, podfuk jednou vyleze ven. On toho ten dealer ve slabé a ovíněné chvilce povídal více, skoro se až chlubil svými praktikami jak zvítězit. . Ale znáš to, lidi toho v takovejch chvílích nakecaj...Ale pokud je to pravda, Tak se dostáváme dále na východ až za Karpatský věnec. Takže hrad v Karpatech - víc než dobrý.
kolčava

Předchozí

Zpět na Cokoliv