Stránka 1 z 1

Zápis do obecní kroniky za rok 2013

PříspěvekNapsal: ned 11. kvě 2014 21:08:17
od Čochtan
Z navrhovaného zápisu nabývám dojmu, že jedním z úhelných kamenů byl nákup traktorbagru a nosiče kontejnerů. Je dobře, že se v kronice nebude psát o zmanipulovaných výběrových řízeních, neb je to dozajista hnusná pomluva závistivců, co nemají traktorbagr....
A jestli dokončení konternerového stání u šestibytovky( gratuluji soudruhu kronikáři k tomu, že se dopočítal) je počin hodný zaznamenání v obecní kronice na paměť příštích generací..... No, nevím.
Jen jedno ještě připodotknu: Výsledky voleb do kroniky jistě patří. Jen když vidím ty výsledky ptám se, má-li být lid obecný libický na takový výsledek pyšný.
Celkově ale obdivuji výkon soudruha kronikáře po stránce pravopisné (ta automatická indikace hrubek v PC evidentně velmi pokročila) a pal také to, jak na pěti stránkách dokáže popsat, jak v Libici v podstatě chcípnul pes. :-)

Re: Zápis do obecní kroniky za rok 2013

PříspěvekNapsal: pon 12. kvě 2014 14:39:20
od sýček
Tak trochu tě podezírám, ač ještě není koupací sezona.... koho jsi zpovídal, Čochtane?

Re: Zápis do obecní kroniky za rok 2013

PříspěvekNapsal: pát 16. kvě 2014 13:12:25
od Hermiona
Copak pravopisné chyby, ty opraví počítač.....ale ten sloh zdá se mi poněkud nešťastným a nehodným místního kronikáře :?. Kdybych věděla, že do kroniky můžu psát takové plky, které jsem někde "obšlehla", tak to jsem se také mohla do výběrového řízení přihlásit! Napsat něco takového bych svedla už někdy na konci základní školy.
A navíc ty nepřesnosti :shock: ! Hlavně něco rychle vypotit - oni mi to zatupitelé stejně schválí.

Re: Zápis do obecní kroniky za rok 2013

PříspěvekNapsal: ned 18. kvě 2014 18:36:52
od sýček
Milá Hermiono,

není tomu tak, zápis schvaluje rada městyse a tam mají starostovci/kronikář tam také patří/ 5 hlasů. Někdo by mohl namítnout, že jeden zastupitel je za jiné sdružení, ale je to tak, že tento zastupitel za jiné nestarostenské sdružení podrazil svoje sdružení a nechal se koupit lichocením starostovců, že získal preferenční hlasy a proto má nárok na tento post... Dalo by se s tím souhlasit, kdyby pan kronikář nebyl v radě městyse, protože se umístil až na 6 místě...+-, tudíž by radě neměl podle jejich logiky co dělat... Nedá se jim moc věřit. Ale zpět ke slohu kronikáře. Myslím si, že si je své nedostatečnosti kronikář vědom, protože pálil v roce 1989 za kulturákem některé svoje zápisky, dovoluji si spekulovat, posudky na některé spoluobčany. A slohově i obsahově asi nic moc, tak je sebekriticky zničil. Proto nechápu, proč na svoji pisatelskou touhu nezapomenul. Asi to byl stranický úkol a pan starosta už nebude v budoucnu popotahován za neoprávněný zápis, protože kronikář mu tam napíše vše oč požádá. Ale jeho pisatelský duch mu nedal spát. Výsledek jsi četla.

P.S.Zapomněl tam napsat, že se vyměnilo u 6ti bytovky 6kanalizačních "deklů"