Chceme vypadat mediálně lépe než tomu tak je?

Fórum ke zveřejněným komentářům.

Chceme vypadat mediálně lépe než tomu tak je?

Příspěvekod admin » úte 15. led 2013 8:20:11

Komedie nebo parodie -další dějství

Citace Havlíčkobrodský deník 1.1.2013: …...„Podle Václava Venhauera, starosty Libice nad Doubravou na Chotěbořsku, je účast zastupitelů na jednání městyse během roku většinou bezproblémová. „Nikdy se nestalo, že bychom nebyli usnášeníschopní, protože by se většina zastupitelů nedostavila na jednání. Žádné zvláštní odměny si ke konci roku nerozdáváme. Zastupitelé dostávají na památku jen kalendář s fotografiemi z Podoubraví," informoval Venhauer.
Zdroj: http://havlickobrodsky.denik.cz

Tak nevíme, co je pravda a co lež. Na vlastní uši jsme mohli slyšet a někteří také vidět, jak si pan starosta nechal na posledním jednání zastupitelstva v roce 2012 „přiklepnout“ dar ve výši jednoho měsíčního platu. Už zde byla tato mimořádná odměna odůvodňována i nepravdou. Uběhlo pár dní a je tu další nepravda, kterou pan starosta řekl v rozhovoru pro HBdeník. ..... ,že si zastupitelé v naší obci žádné zvláštní odměny na konci roku nerozdávají. Časová prodleva mezi návrhem mimořádné odměny a vydáním článku v deníku je tak velká, že je málo pravděpodobné, že by byl tento článek „předmluven“ měsíc dopředu. Pokud ano, tak měl pan starosta tuto tiskovou zprávu zrušit, nebo odměnu nepřijmout. Tato odměna pro něj totiž nemohla být žádným překvapením. Usnesením byla odměna stanovena pro starostu bez bližší specifikace. Proč? Možná z daňových důvodů, možná bezdůvodně. Práci starosty lze jen těžko oddělit od práce zastupitele. Potom je vyjádření, že se žádné zvláštní odměny nerozdávají v tu chvíli nepravdivé. Možná je to tím, že se pan starosta za zastupitele asi nepovažuje, nebo to paní Saadouni pokazila a větu nedopsala. Nebo je to tisková chyba? Nebo jsou kalendáře s fotkami z Podoubraví tak drahé, že byly za tuto odměnu pořízeny? Nebo je odměna pro pana starostu tak malá, že to nestojí ani za řeč?

Říká se: „Je to pravda, protože to psali v novinách.!!“ A to je možná i účel této nepravdy, či chcete-li polopravdy, řečené panem starostou a uveřejněné v HBdeníku, kterou paní Sadouni ve svém článku napsala. O skutečnostech kolem odměny jsme informovali již v předcházejících komentářích. Pro toho, kdo tyto komentáře nečetl (takových bude asi málo), ale přečetl si tento novinový článek, je to zkreslená informace. Výsledkem je ale stále nepravda, nebo minimálně polopravda, o mimořádném odměňování v naší obci, i když to psali v novinách. Kdyby vyšel tento článek v aprílovém vydání, mohli jsme se krásně zasmát. Takto je tento článek a důvěryhodnost jak novin, tak dotazovaných spíše k pláči.

Lež se tímto dostává do pasti, protože bojuje sama proti sobě, sama sebe potírá.

Čím více se používá lží, tím více se jeho slova stávají méně uvěřitelnými, méně pravděpodobnými. Lze se potom divit nedůvěřivosti?
admin
Administrátor
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 01. pro 2011 10:09:47

Re: Chceme vypadat mediálně lépe než tomu tak je?

Příspěvekod kolčava » úte 15. led 2013 19:00:35

Když jsem si to přečetla, tak se mi tomu moc věřit nechtělo, že tomu tak opravdu je. A po shlédnutí videa na http://www.youtube.com/watch?v=eW9uOwIA6Sk mám silnou asociaci se situaci s prezidentskými volbami a se situací v naší obci. Vypadá to, že Zeman dominuje stejně dobře jako naši představení a manipuluje se jen to fičí, viz.video. Argument neargument a každej si mele pořád svou.To je pouze můj osobní pocit a žádnou radost z toho nemám, protože to neskutečně otravuje obecní luft. No lhát se nemá. To nás přece učili už doma.
kolčava
 
Příspěvky: 66
Registrován: úte 23. říj 2012 13:39:45

Re: Chceme vypadat mediálně lépe než tomu tak je?

Příspěvekod Bylolíp » ned 20. led 2013 18:35:57

No něco se nepovedlo. Nadruhou stranu co měl dělat. Rozhovor neposkytnu. Nebo říct: Jo, to u nás žádné odměny nerozdáváme, chceme hlavně to nejlepší pro místní lidi a děláme to z láskou a rádi, skoro zadarmo. A proto dostanou ne odměnu, ale pozornost, krásný místní kalendář. Mě teda něco něco navíc dají, ale nic zvláštního, co by vybočovalo z každoročního standardu. Stejně by to nasali jak by chtěli.
Bylolíp
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 17. led 2013 9:55:58

Re: Chceme vypadat mediálně lépe než tomu tak je?

Příspěvekod sýček » ned 20. led 2013 18:42:03

Sleduj paní Saadouni co píše a o kom píše a pak pochopíš co je to za noviny a pisatelku...
sýček
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 18. říj 2012 17:14:37

Re: Chceme vypadat mediálně lépe než tomu tak je?

Příspěvekod Hermiona » stř 27. úno 2013 13:59:52

Tak tohle nějak vyšumělo.....nebo mi unikla starostova omluva v novinách??? Zase o důvod víc věřit tomu, co píšou v novinách :evil: .
Hermiona
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 21. říj 2012 10:42:23

Re: Chceme vypadat mediálně lépe než tomu tak je?

Příspěvekod sýček » stř 27. úno 2013 15:49:53

Je to trochu hra... něco jako loutkové divadlo?

https://www.youtube.com/watch?v=dcV9MpWNMgk
sýček
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 18. říj 2012 17:14:37


Zpět na Komentáře na WWW.NOVACESTALIBICE.CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron