Co je lež E. Kohák

Fórum ke zveřejněným komentářům.

Co je lež E. Kohák

Příspěvekod kolčava » čtv 10. led 2013 13:33:09

Řekla jsem starostovi:" Hele, slibuji Ti, že už nebudu chodit do Vašeho kurníku na slepice." Snad je zvládnu. Myslíte, že mi uvěřil, že nezavírá na noc dvířka u kurníku? Když je menší snůška vajec, že si nepřepočítává slepice? Docela ho chápu, ale zároveň mě to uráží....
Jsem ráda, že jste tento zajímavej pohled zveřejnili. Neustále se totiž dodhadujete, co je pravda a co již lež, co je možné a co zbytečné. Jestli vydat podklady z obce nebo jen k nahlédnutí na úřadě, jestli se tyto podklady mohou vydat a které již ne. Zaštiťuje se tímto opravdu anonymizace osobních údajů nebo se něco zakrývá?..... Co zveřejnit a co již ne. Co je zbytečná práce. Pochopila jsem, že v tom všem jde o důvěru. Pokud důvěru si chci zasloužit, tak musím pro to něco udělat. Musím vždy udělat já první krok k tomu, abych tuto důvěru neztratila, posvítit do všech temných koutů. Tím, že se starosta nechal takto mimořádně odměnit tuto důvěru ztratil. Neřekl totiž na začátku voličům, že kromě programu, který vypracoval, se bude chtít i mimořádně takto odměňovat. Tak trochu past na důvěřivé voliče.

Pastím se teda snažím vyhýbat, ale do téhle jsem teda vlítla...
kolčava

Re: Co je lež E. Kohák

Příspěvekod Krucemburčan » pon 14. led 2013 16:08:59

Buď rád, protože váš starosta aspoň se vzdálil z hlasování o své odměně. Byl si patrně jistý. Ale u nás to bylo půl na půl a starosta s místostarostou hlasovali pro své odměny.....tím to zvrátili na svou stranu. Tak tomu se už říká otrlost.
Krucemburčan

Zpět na Komentáře na WWW.NOVACESTALIBICE.CZ